stronywnetrza.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Wyniki kampanii Kolorowa Polska – Dekoral Fashion

W lutym 2014 roku Dekoral Fashion rozpoczął kampanię promocyjną Kolorowa Polska. Jej celem było sprawdzenie preferencji kolorystycznych Polaków. Wyniki zebranych ankiet zostały opublikowane w raporcie na stronie Kolorowej Polski oraz w publikacji „Kolory” wydanej pod patronatem Czterech Kątów, wydawnictwa Agora.

Studia podyplomowe „Design Management – zarządzanie rozwojem nowego produktu”

Instytut Wzornictwa Przemysłowego oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie uruchamiają podyplomowe studia Design Management, które utworzono w odpowiedzi na spore zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu zarządzania rozwojem nowego produktu.

Nowe telewizory Toshiba L7453DG. Nowoczesny design i bogactwo obrazu

Telewizor L74 Toshiba dostosowuje na bieżąco za Ciebie parametry obrazu, poleca i nagrywa ulubione programy telewizyjne. Minimalistyczny design nagrodzony Red Dot Design Award gwarantuje, że sprzęt będzie prezentował się wyjątkowo w każdym wnętrzu.

MaxxiMUM możliwości. Nowy robot kuchenny Bosch

Najnowszy robot kuchenny MaxxiMUM marki Bosch ułatwiając przygotowywanie posiłków, pomaga wydobyć z produktów bogactwo smaków i zapachów. Szczególnie jesień to idealna pora roku na wprowadzenie do domowego jadłospisu nowych przepisów. Dynia, papryka, cukinia i pachnące jabłka to jesienne produkty, które są pełne są aromatu i witamin.

Aranżacja nowego biura Grupy Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain Construction Products Polska przeniosła się do swojej nowej siedziby w kompleksie Cybernetyki Office Park w Warszawie. Aranżacja biura, gdzie siedzibę mają takie marki jak Ecophon, Isover czy Weber, została zaprojektowana z myślą o komforcie pracy oraz integracji pracowników. W wyniku tego na powierzchni 2400 m2 powstało ergonomiczne biuro, dostosowane do różnego stylu pracy i specyfiki poszczególnych marek firmy.

Profesjonaliści wybierają do kuchni sprzęt AGD marki BEKO

Sprzęt AGD w profesjonalnej kuchni powinien być nowoczesny i niezawodny. Piekarniki i lodówki powinny być również perfekcyjnie wykonane oraz idealnie pasować wyglądem do siebie, jak i do pozostałych elementów aranżacji kuchni.

Z okazji 20-lecia marka Rigips ma dla Ciebie dwa wyjątkowe konkursy

Konkurs Inspiracje.
Dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i pomysłów do swojego mieszkania.

Akustyczny system ścienny Vescom. Panele akustyczne do wnętrz

Firma Vescom, która niedawno wprowadziła na rynek akustyczne przeźroczyste tkaniny zasłonowe, wzbogaca swoją ofertę o panele akustyczne. Nowym produktem są akustyczne systemy ścienne, które stanowią funkcjonalne, elastyczne, a zarazem estetyczne rozwiązanie dla ścian wymagających polepszenia akustyki.

patroni serwisu
  • HALUPCZOK
  • STUDIO STO PROCENT
  • ELKAMINO DOM
  • WISAN
  • DENON
  • ALTEZA
  • SENEKO
  • KOPP
  • VERANO
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt