stronywnetrza.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Akustyczny system ścienny Vescom. Panele akustyczne do wnętrz

Firma Vescom, która niedawno wprowadziła na rynek akustyczne przeźroczyste tkaniny zasłonowe, wzbogaca swoją ofertę o panele akustyczne. Nowym produktem są akustyczne systemy ścienne, które stanowią funkcjonalne, elastyczne, a zarazem estetyczne rozwiązanie dla ścian wymagających polepszenia akustyki.

Ścienne okleiny winylowe VESCOM. Pasy w eleganckich barwach

Firma VESCOM wprowadziła do swojej oferty nowe kolekcje oklein ściennych. Okleiny winylowe zostały wzbogacone o pięć nowych wzorów: Bolter, Geneva, Salto, Safra i Solid, a także o nową paletę kolorów dla okleiny Pleso.

Gdzie najlepiej ustawić telewizor? Pięć wskazówek od Toshiba

Często zastanawiamy się jak ustawić telewizor w salonie aby wygodnie i miło się oglądało ulubione programy i filmy. Jest kilka żelaznych zasad, które warto poznać i się ich trzymać. W ten sposób nasza aranżacja salonu będzie spójna, a przestrzeń dobrze wykorzystana.

Aranżacja salonu z kominkiem. Jak wykończyć kominek?

Jesienią idealnym miejscem do spędzania wieczorów jest salon z kominkiem. Podpowiadamy jak ciekawie wykończyć kominek, aby przyciągał nas nie tylko ciepłem płomieni, lecz także efektownym i modnym wykończeniem.

Kolory jesieni. Jakie kolory ubrań wybieramy jesienią?

Jesienią najczęściej wybieramy czarny, granatowy i szary. Jednak nie są to typowe kolory jesieni, ani nie tych barw nam najbardziej wtedy brakuje. Od końca września tęsknimy za jasnymi i żywymi kolorami, mimo to z badania Kolorowa Polska wynika, że 25% Polaków jesienią najchętniej nosi sweter, którego kolor dodatkowo wprowadza w kiepski nastrój.

Ponadczasowe i nieszablonowe wnętrza w stylu Laura Ashley

Aby bez przeszkód zrealizować swoje wymarzone aranżacje najlepiej udać się do sklepu, gdzie nie tylko wybierzemy tkaniny dekoracyjne spośród różnych naturalnych materiałów, ale też uzyskamy profesjonalną poradę i usługę szycia na miarę zasłon czy rolet. W Salonach Laura Ashley znajdziemy wspaniałe, szlachetne i ekskluzywne tkaniny, z których ta marka jest znana na całym świecie.

Salony Laura Ashley to także możliwość kompleksowego wybrania ekskluzywnego wyposażenia i dekoracji wnętrz. Są to jedyne w swoim rodzaju salony, jakich brakowało na rynku polskim. Klienci w jednym miejscu mogą znaleźć produkty o niebywałej, jakości.

Nowoczesne sofy do salonu. Meble do salonu AnOther DESIGN

Wybierając meble do salonu warto poświęcić na to trochę czasu i energii. Nowoczesne sofy do salonu najczęściej są najważniejszym elementem wyposażenia wnętrza, w którym zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu wypoczywając, czy spotykając się ze znajomymi.

„Krajobraz dobry i zły” konkurs fotograficzny

Konkurs polega na wykonaniu zdjęć pokazujących dobre i złe przykłady ludzkiej ingerencji w krajobraz w Polsce, który jest objęty ochroną.
Konkurs ma na celu pokazanie tego, co piękne i pozostaje w harmonii z krajobrazem oraz napiętnowanie tego, co go szpeci i niszczy.

patroni serwisu
  • SENEKO
  • VERANO
  • HALUPCZOK
  • ELFA
  • ŚNIEŻKA
  • PRES MEBEL
  • FIBARO
  • MARKILUX
  • SIEMENS
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt