stronywnetrza.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Efekt aluminium na ścianie. Farba dekoracyjna do wnętrz

Farba dekoracyjna Argento marki Primacol Decorative daje efekt aluminium na ścianie. Została ona opracowana, ponieważ style nowoczesny oraz industrialny na stałe zagościły w naszych wnętrzach. Szybko doceniliśmy chropowatość betonu, nagie, ceglaste ściany, a także surowy połysk metalu. Uzyskanie tego ostatniego efektu wcale nie musi wiązać się z przykręcaniem stalowych płyt. Wystarczy zastosować nową farbę Argento Primacol Decorative.

Otwarcie pierwszego w Polsce salonu pokazowego firmy SAS

W dniu 04.02.2015 r. o godzinie 17.00 odbędzie się otwarcie SAS Showroom – pierwszego w Polsce salonu pokazowego firmy SAS. W salonie prezentowane będą meble, wykonane z produktów i akcesoriów, dostępnych w hurtowniach SAS.  Showroom znajduje się w centrum meblowym Top Shopping w Komornikach pod Poznaniem.

Tanie i proste ogrzewanie. Grzejniki ceramiczne marki HB

Ogrzewanie pomieszczeń grzejnikami ceramicznymi jest bardzo wydajne, ponieważ pobierana energia elektryczna jest wyjątkowo efektywnie przetwarzana na ciepło.

Meble Matkowski wyznacza trendy, a nie tylko podąża za nimi

Drewniane meble do jadalni i salonu marki Meble Matkowski są piękne trwałe i funkcjonalne. Dębowe meble zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, ale ich materiał sprawia, że nie odcinają się zupełnie od tradycji. Projektanci firmy, tworząc nowe kolekcje mebli, nie podążają tylko za aktualnymi trendami, ale je wyznaczają.

Markizy markilux MX-1 - nowy wymiar wzornictwa i techniki

Firma markilux wprowadza na rynek nowe markizy, których design mocno prezentuje się już w bazowej wersji. Nowa markiza firmy markilux to model MX-1.

Grzejniki kanałowe Intratherm VOGEL&NOOT

Grzejniki kanałowe są montowane w podłodze ogrzewanego pomieszczenia. Aranżacja wnętrza z grzejnikami kanałowymi stwarza dodatkowe możliwości ponieważ nie zajmują one przestrzeni nad poziomem podłogi. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się właśnie we wnętrzu, w którym dominują przeszklone przegrody, a drzwi okienne sięgają do samej podłogi.
Ogrzewanie kanałowe ogranicza zjawisko nawiewania chłodnego powietrza do wnętrza pomieszczenia. Jednocześnie niweluje negatywny wpływ mniej szczelnych przegród na cyrkulację ciepłego powietrza we wnętrzu. Zastosowanie grzejników kanałowych Intratherm wpływa korzystnie na cyrkulację powietrza w pomieszczeniu.

Wygodna instalacja elektryczna w biurze

Szybkie i wygodne rozprowadzenie instalacji elektrycznej i sieci teleinformatycznej w pomieszczeniach biurowych umożliwiają specjalne urządzenia firmy Legrand. Bloki biurowe i konferencyjne, kolumny i mini kolumny, listwy i kanały kablowe, puszki i mini puszki podłogowe, przepusty biurkowe i pokrywy gniazd przeznaczone do montażu w blatach usprawnią pracę zarówno w małych biurach jak i w salach konferencyjnych czy pomieszczeniach typu open space, gdzie aranżacja przestrzeni ulega częstym zmianom.

Podłogi drewniane w wysmakowanych wnętrzach handlowych

Naturalne podłogi drewniane w starych wnętrzach kamienicy to idealne rozwiązanie, jeśli nie chcemy zgubić jej wysmakowanego charakteru. W takim, często ponad stuletnim, budynku można połączyć funkcje mieszkalne i usługowe. Taka kamienica mieści się w VII dystrykcie Wiednia, przy ulicy Neubaugasse. O tym miejscu cesarz Franciszek Józef mawiał, że jest to handlowa ulica specjalistów. Właśnie tu można było zakupić niepowtarzalne produkty austriackiej manufaktury.

patroni serwisu
  • DENON
  • STUDIO STO PROCENT
  • MOCHNIK
  • ALTEZA
  • ROHDE & GRAHL
  • FOREST POLSKA
  • GEISSER
  • VOGEL&NOOT
  • MARCHEWKA
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt