stronywnetrza.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Inspiracje aranżacji biur w nowym showroomie Kinnarps

Planując aranżację biura warto odwiedzić warszawski showroom Kinnarps. Jego nowa odsłona jest gotowa na wyzwania dekady różnorodności. Swoją nową odsłonę aranżacyjną zyskał dzięki projektowi Piotra Wełniaka i Anity Chudeckiej.

Innowacyjna instalacja elektryczna. Osprzęt elektryczny Legrand

Komfortowy osprzęt elektryczny z serii Celiane marki Legrand ułatwia codzienne funkcjonowanie. Instalacja elektryczna z innowacyjnymi rozwiązaniami pozwala na zautomatyzowanie i zwiększenie komfortu wielu czynności związanych z obsługą oświetlenia i domowych urządzeń elektrycznych.

Test wiedzy branżowej z okazji 20 lat publikacji Informatorów

Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator” spółki ZPR Media (właściciela marki Murator) już od 20 lat wspierają branżę budowlaną i instalacyjną poprzez przekazywanie rzetelnych informacji o produktach i ofercie producentów działających na polskim rynku. Jubileusz informatorów postanowiliśmy uczcić wraz z gośćmi tegorocznych targów BUDMA 2015.

Ogłoszenie wyników konkursu Muratora Dom Dostępny 2021

Zakończył się konkurs Muratora Dom Dostępny 2021.  Jego celem było wyłonienie interesujących architektonicznie projektów domów jednorodzinnych, zgodnych z  przepisami, które będą obowiązywać od 2021 r oraz popularyzacja nowych standardów wśród projektantów oraz budujących. Projekty miały spełniać szeroko rozumiane kryterium dostępności. Jednym z warunków konkursu była możliwość sfinansowania ich budowy przez średniozamożną rodzinę. Nadesłano wiele (64) interesujących i starannie opracowanych prac.

Zakończył się konkurs Muratora Dom Dostępny 2021. Jego celem było wyłonienie interesujących architektonicznie projektów domów jednorodzinnych, zgodnych z przepisami, które będą obowiązywać od 2021 r oraz popularyzacja nowych standardów wśród projektantów oraz budujących. Projekty miały spełniać szeroko rozumiane kryterium dostępności. Jednym z warunków konkursu była możliwość sfinansowania ich budowy przez średniozamożną rodzinę. Otrzymaliśmy wiele (64) interesujących i starannie opracowanych prac.

Wykład Kocham Cię, "Życie (w architekturze)"

Podczas targów BUDMA w pawilonie 6A – Forum INSPIRACJE, w czwartek 12 marca, o godzinie 16:00, wykład pod tytułem Kocham Cię, „Życie (w architekturze)” wygłosi dr inż. arch. Monika Arczyńska.

Piekarniki w kompaktowej wersji wspomagane mikrofalami

Kuchenki mikrofalowe i tradycyjne piekarniki mają swoje zalety. Jednak często, przy ograniczeniach przestrzennych musimy zdecydować się na jedno z tych urządzeń. Innowacyjne rozwiązane w sprzęcie AGD marki Siemens umożliwiło rozstrzygnięcie tego dylematu. Sprawdźmy wszystkie zalety mikrofali i piekarnika połączonych w jednym urządzeniu.

Aranżacja wnętrz w wersji elektronicznej

Urządzamy dom i mieszkanie 2014/2015 to porcja wiedzy, oryginalnych pomysłów i cennych inspiracji, które sprawiają, że aranżacja wnętrz jest przyjemnością. Prezentowane w roczniku aranżacje wnętrz oraz szeroki przegląd produktów ułatwiają kreowanie indywidualnego stylu, zarówno na małej, jak i dużej powierzchni.

Wanna z hydromasażem Villeroy & Boch. Zmysłowe Walentynki

Czy możliwa jest zmysłowa przyjemność Walentynek przez cały rok? Wanna z hydromasażem od Villeroy & Boch sprawi, że będziemy mogli codziennie rozpieszczać swoje zmysły. Święto zakochanych to tylko pretekst do tego, jak powinien wyglądać każdy dzień. Warto podarować upominek swojemu ciału: odpocząć, zrelaksować się i odprężyć w swoim osobistym spa!

patroni serwisu
  • Sto-ispo
  • KUCHINOX
  • NORTH & SOUTH HOME
  • JADIK
  • GTV
  • Pracownia AGD
  • SPOTLINE
  • HOUSE & MORE
  • VOGEL&NOOT
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt