stronywnetrza.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Meble Dekoria teraz tańsze o 15%

W sklepie Dekoria.pl została uruchomiona promocja na meble do salonu i jadalni: krzesła, stoły, meble wypoczynkowe, komody, witryny, a nawet szafy. Wybrane meble można kupić z 15% rabatem. Należy się spieszyć, bo promocja trwa tylko do 4 sierpnia.

Pojemniki silikonowe na żywność marki Jan Niezbędny

Silikonowe pojemniki na żywność od Jana Niezbędnego to idealny pomysł na wygodne przechowywanie. Innowacyjne pojemniki na żywność dają maksimum możliwości w minimalnej przestrzeni. Przechowywanie produktów spożywczych, a także samych pojemników będzie teraz wyjątkowo wygodne.

Nowe meble młodzieżowe i dla dzieci Spot by VOX

Kolekcja mebli do pokoju dziecięcego Spot by VOX jest inspirowana zabawami z dzieciństwa. Nowe meble młodzieżowe i dla dzieci są przeniesieniem do pokoju placu zabaw, a swoją funkcjonalnością zachwycą także rodziców. Meble są dwukolorowe i wyróżnia je lekka konstrukcja.

Tkaniny na rolety wewnętrzne, żaluzje plisowane, zasłony panelowe

Rolety wewnętrzne, żaluzje plisowane czy zasłony panelowe mają przede wszystkim chronić wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Są one również ważną dekoracją wnętrza i często zastępują tradycyjne firany i zasłony. Jednak nie każdy wie, że żaluzje plisowane, rolety wewnętrzne czy zasłony panelowe mogą pełnić inne szczególne funkcje. Dlatego podczas wyboru ich tkaniny warto zwrócić uwagę nie tylko na wzór i kolor lecz również na funkcję, do jakiej są przeznaczone.

Program do projektowania wnętrz. Aplikacja mobilna CAD Share-it!

Gwałtowny przyrost użytkowników urządzeń mobilnych nie jest już zwykłym trendem, to wyznacznik współczesności. Na początku 2014 r. ponad 40% Polaków korzystało ze smartfonów, a w 2010 r. było ich zaledwie 11% (dane za NDICIO). Poznańska firma CAD Projekt K&A, produkuje autorskie programy do projektowania wnętrz, a na ten przełomowy, „mobilny” rok przygotowała dla projektantów coś specjalnego – system mobilny CAD Share-it. Program ułatwia zarządzanie projektami 3D w chmurze oraz szybkie, ciekawe i mobilne ich udostępnianie. Projektant wnętrz tworzy galerie trójwymiarowych wizualizacji aranżacji wnętrz na zewnętrznym serwerze, tak aby wszyscy mogli odtwarzać projekty w postaci panoramy 360° na swoich urządzeniach mobilnych.

Elegancka łazienka od Grupy Armatura. Ceramika i meble łazienkowe

Nawet elegancka łazienka charakteryzujące się największym poziomem wilgotności w całym domu. Dlatego meble łazienkowe powinny być wybrane tak aby sprostały wymagającym warunkom. Ich wybór powinien być podyktowany trwałością i solidnością wykonania. Aby całość wyglądała spójnie i pomieszczenie było funkcjonalne powinniśmy dobrać ceramikę łazienkową dopasowaną do wnętrza. Grupa Armatura prezentuje cztery rozwiązania dedykowane najbardziej wymagającym powierzchniom.

Minimalistyczne meble łazienkowe i ceramika sanitarna SELLA

W minimalistycznej łazience meble łazienkowe, a także ceramika sanitarna są bardzo wymagające. Jeśli chcemy, aby aranżacja łazienki była efektowna, to wszystkie jej elementy muszą do siebie pasować. Zaprojektowane przez Grupę Armatura meble i ceramika z kolekcji SELLA spełniają ten warunek – świetnie podkreślą elegancki wystrój łazienki i zagwarantują komfortowe użytkowanie.

Osłona przeciwsłoneczna ze stali nierdzewnej. Markizy balkonowe i tarasowe

Markizy balkonowe i tarasowe ze stali nierdzewnej nawet po latach zachowują swój blask. Osłona przeciwsłoneczna jest kupowana głównie po to, aby latem móc przytulnie odpocząć w cieniu na balkonie lub tarasie. A także, aby ograniczyć nagrzewanie się przylegających pomieszczeń mieszkania. Przy wyborze konkretnego modelu coraz częściej zwracamy uwagę na design markizy oraz to, w jaki sposób wygląda ona na ścianie domu.

patroni serwisu
  • KARGAS PROFIL
  • MARKILUX
  • WHAMAKU.PL
  • MAGNAT
  • EXPORT-IMPORT DOBRZYŃSKI
  • VELUX
  • STOLKAR
  • ANWIS
  • VOGEL&NOOT
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt