stronywnetrza.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Wyposażenie sypialni w Dekoria.pl tańsze o 20%

W sklepie Dekoria.pl została uruchomiona promocja na wyposażenie sypialni. Wybrane produkty można kupić z dużym rabatem. Należy się spieszyć, bo promocja trwa tylko do 29 września.

Kolory jesieni. Jakie kolory ubrań wybieramy jesienią?

Jesienią najczęściej wybieramy czarny, granatowy i szary. Jednak nie są to typowe kolory jesieni, ani nie tych barw nam najbardziej wtedy brakuje. Od końca września tęsknimy za jasnymi i żywymi kolorami, mimo to z badania Kolorowa Polska wynika, że 25% Polaków jesienią najchętniej nosi sweter, którego kolor dodatkowo wprowadza w kiepski nastrój.

Ponadczasowe i nieszablonowe wnętrza w stylu Laura Ashley

Aby bez przeszkód zrealizować swoje wymarzone aranżacje najlepiej udać się do sklepu, gdzie nie tylko wybierzemy tkaniny dekoracyjne spośród różnych naturalnych materiałów, ale też uzyskamy profesjonalną poradę i usługę szycia na miarę zasłon czy rolet. W Salonach Laura Ashley znajdziemy wspaniałe, szlachetne i ekskluzywne tkaniny, z których ta marka jest znana na całym świecie.

Salony Laura Ashley to także możliwość kompleksowego wybrania ekskluzywnego wyposażenia i dekoracji wnętrz. Są to jedyne w swoim rodzaju salony, jakich brakowało na rynku polskim. Klienci w jednym miejscu mogą znaleźć produkty o niebywałej, jakości.

Nowoczesne sofy do salonu. Meble do salonu AnOther DESIGN

Wybierając meble do salonu warto poświęcić na to trochę czasu i energii. Nowoczesne sofy do salonu najczęściej są najważniejszym elementem wyposażenia wnętrza, w którym zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu wypoczywając, czy spotykając się ze znajomymi.

„Krajobraz dobry i zły” konkurs fotograficzny

Konkurs polega na wykonaniu zdjęć pokazujących dobre i złe przykłady ludzkiej ingerencji w krajobraz w Polsce, który jest objęty ochroną.
Konkurs ma na celu pokazanie tego, co piękne i pozostaje w harmonii z krajobrazem oraz napiętnowanie tego, co go szpeci i niszczy.

Zabudowa przestrzeni ogrodu. Oranżerie i ogrody zimowe

Różne rodzaje zabudowy ogrodu są idealnym sposobem na aranżację przestrzeni wokół domu. Oranżerie, domki letnie i ogrody zimowe sprawią, że wypoczynek będzie można przenieść również poza ciasne pomieszczenia wewnątrz domu i to niezależnie od pory roku.

Grzejniki płytowe i dekoracyjne grzejniki łazienkowe COSMO

Nowoczesne grzejniki płytowe i dekoracyjne grzejniki łazienkowe oprócz bardzo dobrych parametrów grzewczych powinny charakteryzować się nienagannym wykonaniem i atrakcyjnym wzornictwem. Bardzo często są widocznym elementem wyposażenia wnętrz, dlatego nie należy ich wyboru pozostawiać wyłącznie specjalistom od techniki grzewczej.

Kolory ścian pokoju dziecięcego. Ze Śnieżką nauka przyjemna jak nigdy

Początek roku szkolnego coraz bliżej. Szkolne wyprawki już niemal skompletowane. Czas wybrać odpowiednie kolory ścian pokoju dziecięcego i przygotować odpowiedni kącik, gdzie będą mogli efektywnie przyswajać wiedzę. Funkcjonalnie urządzony pokój oraz pomalowany na kolory, które wspomagają koncentrację będzie doskonałym miejscem do odrabiania lekcji.

patroni serwisu
  • ELFA
  • SENEKO
  • RIHO
  • HALUPCZOK
  • KINNARPS
  • PEKA
  • ADRIANA FURNITURE
  • UNIDOR
  • VOSSEN
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt