stronywnetrza.pl

Sprzęty AGD BEKO pomagają w wiosennych porządkach

Kiedy za oknami pojawiają się pierwsze promyki słońca, a z gruntu zaczynają wybijać zielone źdźbła trawy we wszystkich wstępuje nowa energia. To właśnie w tym czasie mamy ochotę na wiosenne porządki. Zaczyna się pranie zasłon, wietrzenie szaf i mycie okien. Marka BEKO posiada w swojej ofercie wiele ekologicznych modeli sprzętu AGD. Pomogą one w pracach domowych, jednocześnie oszczędzając nasz czas i portfel.

zoom Sprzęty AGD BEKO pomagają w wiosennych porządkach
Fot.: BEKO

EKO Pranie
Pralki marki BEKO zostały wyposażone w system Aqua Fusion, który poprawia efektywność prania poprzez blokowanie odpływu i zapobieganie odpływu detergentu. Przy tej samej skuteczności prania zużywa się go ok. 25% mniej! Pozwala to zaoszczędzić pieniądze, a także chronić środowisko przed zanieczyszczeniem.

Gdy nasze tkaniny potrzebują jedynie odświeżenia warto wybrać ekologiczny program prania Eco Clean. Dzięki niskiej temperaturze prania (20°C), przy tej samej efektywności prania pobiera on znacząco mniej energii. Umożliwia wypranie 3,5 kg lekko zabrudzonych ubrań w jedyne 20 minut, co oszczędza czas, wodę i pieniądze!

Kolejnym eko rozwiązaniem jest system automatycznej kontroli zużycia wody. Wkłady prania mogą różnić się objętością i rodzajem tkanin. System dobiera jej dokładnie tyle, aby w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić optymalną skuteczność prania. Nawet najmniejsza oszczędność wody to mniejsze zużycie energii, a mniejsze zużycie wody i energii to czystsze środowisko naturalne i zasobniejszy budżet domowy.

EKO Zmywanie
Wiele ze zmywarek BEKO posiada klasę energetyczną A++, klasę suszenia i zmywania A. Oznacza to, że osiągają najlepsze rezultaty zmywania zużywając przy tym minimalną ilość energii. Dodatkowo niektóre zmywarki zużywają bardzo mało wody – tyle, ile do życia potrzebuje kaktus!

Warto wspomnieć o programie ECO 50. Jest to idealny cykl zmywania – pozwala maksymalnie oszczędzać energię dla normalnie zabrudzonych naczyń.

EKO Mrożenie
Gdy już całe mieszkanie zostało uporządkowane i wszystko wokół pachnie świeżością można zająć się kuchnią.

Lodówki BEKO wyposażone są w nowoczesną komorę z technologią Shock Freeze, która pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze. Podczas szybkiego mrożenia struktura mięsa czy ryb nie zmienia się, dzięki czemu właściwości odżywcze pozostają takie same jak przed mrożeniem. Taką technologię posiada np. czarna dizajnerska lodówka CNE 47540 GB w klasie energetycznej A +++!

Źródło: BEKO

powiązane produkty
Pralka automatyczna biała WMB 91242 LC BEKO
Pralka automatyczna biała WMB 91242 LC BEKO

Pralka elektroniczna WMB 91242 LC BEKO. Biała pralka automatyczna o szerokich drzwiach. Pojemność: 9 kg. Maksymalna prędkość obrotowa: 1200 obr./min. Pralka wyposażona w wyświetlacz LCD, drzwi o szerokości 34 cm, grzałkę niklowaną Hi-tech. Do wyboru jest 16 programów, w tym: ...

inne aktualności
Nowe krzesło i stół z oferty Skandiform uzyskały nagrodę Red Dot Award

Krzesło Deli i stół Modulor to nowości w tegorocznym katalogu Skandiform. Zostały one wyróżnione prestiżową nagrodą „Red Dot Award 2014” w kategorii wzornictwa, czyli Product Design. Nagroda Red Dot Award przyznawana jest w różnych kategoriach, a nagrodzone krzesło i stół marki Skandiform otrzymały szczególny rodzaj wyróżnienia: „best of the best”, czyli „najlepsi z najlepszych”. Kategoria ta jest przeznaczona tylko dla produktów wyróżniających się wyszukanym wzornictwem i najwyższą jakością.

Okna dachowe Velux – wygoda otwierania okien na poddaszu

Funkcjonalność okien dachowych zależy od sposobu ich otwierania. Okna dachowe wyposażone w klamkę na dole lub uchwyt na górze wpływają na komfort użytkowania i wykorzystanie przestrzeni na poddaszu. Najnowsza oferta okien dachowych Velux stwarza możliwość dopasowania do indywidualnych wymagań użytkowników i funkcji pomieszczenia.

Okna dachowe dobrze zaprojektowane. Okna Nowej Generacji VELUX

Kiedy za projekt odpowiadają dizajnerzy ze Skandynawii, wiadomo że będzie nowocześnie, ergonomicznie i funkcjonalnie. Tak wyglądają okna dachowe Nowej Generacji VELUX, które zyskały lżejszą linię oraz lepszy komfort obsługi. Okna wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, harmonijną formą i dbałością o detale, a także bardzo korzystną ceną.

Nowoczesne okna dachowe VELUX. Nowy standard komfortu

Stolarka okienna dobrej jakości będzie nam służyć przez wiele lat, dlatego jej wybór nie powinien być przypadkowy. Kupujmy nowoczesne okna dachowe, ich wysoka jakość i zróżnicowane funkcje pomogą zmniejszyć rachunki i jednocześnie podnieść standard mieszkania w domu. Powinny być one dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb, wysokości montażu, a także przyszłego przeznaczenia wnętrza.

Nowe okna dachowe VELUX GZL z opcją instalacji elektrycznego otwierania i czujnika deszczu

W marcu odbyła się premiera oferty firmy VELUX na sezon budowlany 2014. VELUX zaprezentował pełną gamę okien dachowych Nowej Generacji. Zastępują one wcześniejszą ofertę firmy. Wśród nich jest znacznie ulepszona wersja jednego z najpopularniejszych modeli okien VELUX – GZL. Okno dachowe GZL gwarantuje więcej światła dziennego i większy komfort użytkowania w bardzo korzystnej cenie.

Minimalistyczne meble łazienkowe i ceramika sanitarna SELLA

W minimalistycznej łazience meble łazienkowe, a także ceramika sanitarna są bardzo wymagające. Jeśli chcemy, aby aranżacja łazienki była efektowna, to wszystkie jej elementy muszą do siebie pasować. Zaprojektowane przez Grupę Armatura meble i ceramika z kolekcji SELLA spełniają ten warunek – świetnie podkreślą elegancki wystrój łazienki i zagwarantują komfortowe użytkowanie.

Wielkanocne wypieki ze sprzętem AGD marki BEKO

BEKO rozumie jak ważne jest pielęgnowanie tradycji rodzinnych. Święta wielkanocne są idealną okazją do tego, aby cała rodzina mogła zebrać się przy ogromnym stole i skosztować potraw i wypieków. Sprzęt AGD marki BEKO ułatwia przygotowania do Wielkanocy tak, aby użytkownicy mieli jak najwięcej czasu dla swoich bliskich.

Nowy wizerunek koloru ścian – trendy Śnieżka 2014. Farby do wnętrz

Śnieżka przedstawiła najmodniejsze kreacje kolorów ścian na 2014 rok. Farby do wnętrz Śnieżka wprowadzą do wnętrz przyjazny i optymistyczny charakter.
Świat szybko pędzi do przodu, a wraz z nim zmienia się nasze najbliższe otoczenie. Wnętrz, w których żyjemy, pracujemy i odpoczywamy zmieniają swój charakter. Chcąc podążać z duchem czasu warto śledzić proponowane inspiracje wnętrz, w których zastosowano najmodniejsze kolory.

patroni serwisu
  • EXTRA-ZONE
  • WOBELINE
  • BEKO
  • POL-SKONE
  • MARCHEWKA
  • VELUX
  • NORTH & SOUTH HOME
  • EXPORT-IMPORT DOBRZYŃSKI
  • BOSCH
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt