stronywnetrza.pl

Sprzęty AGD BEKO pomagają w wiosennych porządkach

Kiedy za oknami pojawiają się pierwsze promyki słońca, a z gruntu zaczynają wybijać zielone źdźbła trawy we wszystkich wstępuje nowa energia. To właśnie w tym czasie mamy ochotę na wiosenne porządki. Zaczyna się pranie zasłon, wietrzenie szaf i mycie okien. Marka BEKO posiada w swojej ofercie wiele ekologicznych modeli sprzętu AGD. Pomogą one w pracach domowych, jednocześnie oszczędzając nasz czas i portfel.

zoom Sprzęty AGD BEKO pomagają w wiosennych porządkach
Fot.: BEKO

EKO Pranie
Pralki marki BEKO zostały wyposażone w system Aqua Fusion, który poprawia efektywność prania poprzez blokowanie odpływu i zapobieganie odpływu detergentu. Przy tej samej skuteczności prania zużywa się go ok. 25% mniej! Pozwala to zaoszczędzić pieniądze, a także chronić środowisko przed zanieczyszczeniem.

Gdy nasze tkaniny potrzebują jedynie odświeżenia warto wybrać ekologiczny program prania Eco Clean. Dzięki niskiej temperaturze prania (20°C), przy tej samej efektywności prania pobiera on znacząco mniej energii. Umożliwia wypranie 3,5 kg lekko zabrudzonych ubrań w jedyne 20 minut, co oszczędza czas, wodę i pieniądze!

Kolejnym eko rozwiązaniem jest system automatycznej kontroli zużycia wody. Wkłady prania mogą różnić się objętością i rodzajem tkanin. System dobiera jej dokładnie tyle, aby w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić optymalną skuteczność prania. Nawet najmniejsza oszczędność wody to mniejsze zużycie energii, a mniejsze zużycie wody i energii to czystsze środowisko naturalne i zasobniejszy budżet domowy.

EKO Zmywanie
Wiele ze zmywarek BEKO posiada klasę energetyczną A++, klasę suszenia i zmywania A. Oznacza to, że osiągają najlepsze rezultaty zmywania zużywając przy tym minimalną ilość energii. Dodatkowo niektóre zmywarki zużywają bardzo mało wody – tyle, ile do życia potrzebuje kaktus!

Warto wspomnieć o programie ECO 50. Jest to idealny cykl zmywania – pozwala maksymalnie oszczędzać energię dla normalnie zabrudzonych naczyń.

EKO Mrożenie
Gdy już całe mieszkanie zostało uporządkowane i wszystko wokół pachnie świeżością można zająć się kuchnią.

Lodówki BEKO wyposażone są w nowoczesną komorę z technologią Shock Freeze, która pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze. Podczas szybkiego mrożenia struktura mięsa czy ryb nie zmienia się, dzięki czemu właściwości odżywcze pozostają takie same jak przed mrożeniem. Taką technologię posiada np. czarna dizajnerska lodówka CNE 47540 GB w klasie energetycznej A +++!

Źródło: BEKO

powiązane produkty
Pralka automatyczna biała WMB 91242 LC BEKO
Pralka automatyczna biała WMB 91242 LC BEKO

Pralka elektroniczna WMB 91242 LC BEKO. Biała pralka automatyczna o szerokich drzwiach. Pojemność: 9 kg. Maksymalna prędkość obrotowa: 1200 obr./min. Pralka wyposażona w wyświetlacz LCD, drzwi o szerokości 34 cm, grzałkę niklowaną Hi-tech. Do wyboru jest 16 programów, w tym: ...

inne aktualności
Inspiracje aranżacji biur w nowym showroomie Kinnarps

Planując aranżację biura warto odwiedzić warszawski showroom Kinnarps. Jego nowa odsłona jest gotowa na wyzwania dekady różnorodności. Swoją nową odsłonę aranżacyjną zyskał dzięki projektowi Piotra Wełniaka i Anity Chudeckiej.

Innowacyjna instalacja elektryczna. Osprzęt elektryczny Legrand

Komfortowy osprzęt elektryczny z serii Celiane marki Legrand ułatwia codzienne funkcjonowanie. Instalacja elektryczna z innowacyjnymi rozwiązaniami pozwala na zautomatyzowanie i zwiększenie komfortu wielu czynności związanych z obsługą oświetlenia i domowych urządzeń elektrycznych.

Test wiedzy branżowej z okazji 20 lat publikacji Informatorów

Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator” spółki ZPR Media (właściciela marki Murator) już od 20 lat wspierają branżę budowlaną i instalacyjną poprzez przekazywanie rzetelnych informacji o produktach i ofercie producentów działających na polskim rynku. Jubileusz informatorów postanowiliśmy uczcić wraz z gośćmi tegorocznych targów BUDMA 2015.

Ogłoszenie wyników konkursu Muratora Dom Dostępny 2021

Zakończył się konkurs Muratora Dom Dostępny 2021.  Jego celem było wyłonienie interesujących architektonicznie projektów domów jednorodzinnych, zgodnych z  przepisami, które będą obowiązywać od 2021 r oraz popularyzacja nowych standardów wśród projektantów oraz budujących. Projekty miały spełniać szeroko rozumiane kryterium dostępności. Jednym z warunków konkursu była możliwość sfinansowania ich budowy przez średniozamożną rodzinę. Nadesłano wiele (64) interesujących i starannie opracowanych prac.

Zakończył się konkurs Muratora Dom Dostępny 2021. Jego celem było wyłonienie interesujących architektonicznie projektów domów jednorodzinnych, zgodnych z przepisami, które będą obowiązywać od 2021 r oraz popularyzacja nowych standardów wśród projektantów oraz budujących. Projekty miały spełniać szeroko rozumiane kryterium dostępności. Jednym z warunków konkursu była możliwość sfinansowania ich budowy przez średniozamożną rodzinę. Otrzymaliśmy wiele (64) interesujących i starannie opracowanych prac.

Wykład Kocham Cię, "Życie (w architekturze)"

Podczas targów BUDMA w pawilonie 6A – Forum INSPIRACJE, w czwartek 12 marca, o godzinie 16:00, wykład pod tytułem Kocham Cię, „Życie (w architekturze)” wygłosi dr inż. arch. Monika Arczyńska.

Piekarniki w kompaktowej wersji wspomagane mikrofalami

Kuchenki mikrofalowe i tradycyjne piekarniki mają swoje zalety. Jednak często, przy ograniczeniach przestrzennych musimy zdecydować się na jedno z tych urządzeń. Innowacyjne rozwiązane w sprzęcie AGD marki Siemens umożliwiło rozstrzygnięcie tego dylematu. Sprawdźmy wszystkie zalety mikrofali i piekarnika połączonych w jednym urządzeniu.

Aranżacja wnętrz w wersji elektronicznej

Urządzamy dom i mieszkanie 2014/2015 to porcja wiedzy, oryginalnych pomysłów i cennych inspiracji, które sprawiają, że aranżacja wnętrz jest przyjemnością. Prezentowane w roczniku aranżacje wnętrz oraz szeroki przegląd produktów ułatwiają kreowanie indywidualnego stylu, zarówno na małej, jak i dużej powierzchni.

Wanna z hydromasażem Villeroy & Boch. Zmysłowe Walentynki

Czy możliwa jest zmysłowa przyjemność Walentynek przez cały rok? Wanna z hydromasażem od Villeroy & Boch sprawi, że będziemy mogli codziennie rozpieszczać swoje zmysły. Święto zakochanych to tylko pretekst do tego, jak powinien wyglądać każdy dzień. Warto podarować upominek swojemu ciału: odpocząć, zrelaksować się i odprężyć w swoim osobistym spa!

patroni serwisu
  • NORTH & SOUTH HOME
  • KUCHINOX
  • Pracownia AGD
  • VOGEL&NOOT
  • Sto-ispo
  • TRĄBCZYŃSKI
  • RIHO
  • CHAPEL PARKET POLSKA
  • AMIX
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt