stronywnetrza.pl

Sprzęty AGD BEKO pomagają w wiosennych porządkach

Kiedy za oknami pojawiają się pierwsze promyki słońca, a z gruntu zaczynają wybijać zielone źdźbła trawy we wszystkich wstępuje nowa energia. To właśnie w tym czasie mamy ochotę na wiosenne porządki. Zaczyna się pranie zasłon, wietrzenie szaf i mycie okien. Marka BEKO posiada w swojej ofercie wiele ekologicznych modeli sprzętu AGD. Pomogą one w pracach domowych, jednocześnie oszczędzając nasz czas i portfel.

zoom Sprzęty AGD BEKO pomagają w wiosennych porządkach
Fot.: BEKO

EKO Pranie
Pralki marki BEKO zostały wyposażone w system Aqua Fusion, który poprawia efektywność prania poprzez blokowanie odpływu i zapobieganie odpływu detergentu. Przy tej samej skuteczności prania zużywa się go ok. 25% mniej! Pozwala to zaoszczędzić pieniądze, a także chronić środowisko przed zanieczyszczeniem.

Gdy nasze tkaniny potrzebują jedynie odświeżenia warto wybrać ekologiczny program prania Eco Clean. Dzięki niskiej temperaturze prania (20°C), przy tej samej efektywności prania pobiera on znacząco mniej energii. Umożliwia wypranie 3,5 kg lekko zabrudzonych ubrań w jedyne 20 minut, co oszczędza czas, wodę i pieniądze!

Kolejnym eko rozwiązaniem jest system automatycznej kontroli zużycia wody. Wkłady prania mogą różnić się objętością i rodzajem tkanin. System dobiera jej dokładnie tyle, aby w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić optymalną skuteczność prania. Nawet najmniejsza oszczędność wody to mniejsze zużycie energii, a mniejsze zużycie wody i energii to czystsze środowisko naturalne i zasobniejszy budżet domowy.

EKO Zmywanie
Wiele ze zmywarek BEKO posiada klasę energetyczną A++, klasę suszenia i zmywania A. Oznacza to, że osiągają najlepsze rezultaty zmywania zużywając przy tym minimalną ilość energii. Dodatkowo niektóre zmywarki zużywają bardzo mało wody – tyle, ile do życia potrzebuje kaktus!

Warto wspomnieć o programie ECO 50. Jest to idealny cykl zmywania – pozwala maksymalnie oszczędzać energię dla normalnie zabrudzonych naczyń.

EKO Mrożenie
Gdy już całe mieszkanie zostało uporządkowane i wszystko wokół pachnie świeżością można zająć się kuchnią.

Lodówki BEKO wyposażone są w nowoczesną komorę z technologią Shock Freeze, która pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze. Podczas szybkiego mrożenia struktura mięsa czy ryb nie zmienia się, dzięki czemu właściwości odżywcze pozostają takie same jak przed mrożeniem. Taką technologię posiada np. czarna dizajnerska lodówka CNE 47540 GB w klasie energetycznej A +++!

Źródło: BEKO

powiązane produkty
Pralka automatyczna biała WMB 91242 LC BEKO
Pralka automatyczna biała WMB 91242 LC BEKO

Pralka elektroniczna WMB 91242 LC BEKO. Biała pralka automatyczna o szerokich drzwiach. Pojemność: 9 kg. Maksymalna prędkość obrotowa: 1200 obr./min. Pralka wyposażona w wyświetlacz LCD, drzwi o szerokości 34 cm, grzałkę niklowaną Hi-tech. Do wyboru jest 16 programów, w tym: ...

inne aktualności
Efekt aluminium na ścianie. Farba dekoracyjna do wnętrz

Farba dekoracyjna Argento marki Primacol Decorative daje efekt aluminium na ścianie. Została ona opracowana, ponieważ style nowoczesny oraz industrialny na stałe zagościły w naszych wnętrzach. Szybko doceniliśmy chropowatość betonu, nagie, ceglaste ściany, a także surowy połysk metalu. Uzyskanie tego ostatniego efektu wcale nie musi wiązać się z przykręcaniem stalowych płyt. Wystarczy zastosować nową farbę Argento Primacol Decorative.

Otwarcie pierwszego w Polsce salonu pokazowego firmy SAS

W dniu 04.02.2015 r. o godzinie 17.00 odbędzie się otwarcie SAS Showroom – pierwszego w Polsce salonu pokazowego firmy SAS. W salonie prezentowane będą meble, wykonane z produktów i akcesoriów, dostępnych w hurtowniach SAS.  Showroom znajduje się w centrum meblowym Top Shopping w Komornikach pod Poznaniem.

Tanie i proste ogrzewanie. Grzejniki ceramiczne marki HB

Ogrzewanie pomieszczeń grzejnikami ceramicznymi jest bardzo wydajne, ponieważ pobierana energia elektryczna jest wyjątkowo efektywnie przetwarzana na ciepło.

Meble Matkowski wyznacza trendy, a nie tylko podąża za nimi

Drewniane meble do jadalni i salonu marki Meble Matkowski są piękne trwałe i funkcjonalne. Dębowe meble zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, ale ich materiał sprawia, że nie odcinają się zupełnie od tradycji. Projektanci firmy, tworząc nowe kolekcje mebli, nie podążają tylko za aktualnymi trendami, ale je wyznaczają.

Markizy markilux MX-1 - nowy wymiar wzornictwa i techniki

Firma markilux wprowadza na rynek nowe markizy, których design mocno prezentuje się już w bazowej wersji. Nowa markiza firmy markilux to model MX-1.

Grzejniki kanałowe Intratherm VOGEL&NOOT

Grzejniki kanałowe są montowane w podłodze ogrzewanego pomieszczenia. Aranżacja wnętrza z grzejnikami kanałowymi stwarza dodatkowe możliwości ponieważ nie zajmują one przestrzeni nad poziomem podłogi. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się właśnie we wnętrzu, w którym dominują przeszklone przegrody, a drzwi okienne sięgają do samej podłogi.
Ogrzewanie kanałowe ogranicza zjawisko nawiewania chłodnego powietrza do wnętrza pomieszczenia. Jednocześnie niweluje negatywny wpływ mniej szczelnych przegród na cyrkulację ciepłego powietrza we wnętrzu. Zastosowanie grzejników kanałowych Intratherm wpływa korzystnie na cyrkulację powietrza w pomieszczeniu.

Wygodna instalacja elektryczna w biurze

Szybkie i wygodne rozprowadzenie instalacji elektrycznej i sieci teleinformatycznej w pomieszczeniach biurowych umożliwiają specjalne urządzenia firmy Legrand. Bloki biurowe i konferencyjne, kolumny i mini kolumny, listwy i kanały kablowe, puszki i mini puszki podłogowe, przepusty biurkowe i pokrywy gniazd przeznaczone do montażu w blatach usprawnią pracę zarówno w małych biurach jak i w salach konferencyjnych czy pomieszczeniach typu open space, gdzie aranżacja przestrzeni ulega częstym zmianom.

Podłogi drewniane w wysmakowanych wnętrzach handlowych

Naturalne podłogi drewniane w starych wnętrzach kamienicy to idealne rozwiązanie, jeśli nie chcemy zgubić jej wysmakowanego charakteru. W takim, często ponad stuletnim, budynku można połączyć funkcje mieszkalne i usługowe. Taka kamienica mieści się w VII dystrykcie Wiednia, przy ulicy Neubaugasse. O tym miejscu cesarz Franciszek Józef mawiał, że jest to handlowa ulica specjalistów. Właśnie tu można było zakupić niepowtarzalne produkty austriackiej manufaktury.

patroni serwisu
  • MOCHNIK
  • ALTEZA
  • DENON
  • STUDIO STO PROCENT
  • ORAS
  • ATLAS MEBLE KUCHENNE
  • ASKOPOL
  • HALUPCZOK
  • ZEHNDER
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt